2023-03-01

Kvietimas dalyvauti XIX Tarptautiniame kongrese „Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika“

Lietuvos teismo ekspertizės centras, kartu su Masaryko universiteto Teisės fakultetu (Čekija) bei Lietuvos kriminalistų draugija kviečia į XIX Tarptautinį kongresą „Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika“, kuris įvyks šių metų rugsėjo 13-15 dienomis Masaryk university, Faculty of Law, Veveří 70, 611 80 Brno, Czech Republic. Dėl dalyvavimo kongrese rašykite: [email protected].

Pagrindinės šių metų kongreso temos:

  • Vidurio Europos šalių kriminalistika (Mediterranean-Intermarium) – Rytų Europos ir Germanų kriminalistikos mokyklų skirtumai;
  • Tarptautinis bendradarbiavimas, iššūkiai kriminalistikoje bei teismo ekspertizėje, tiriant karo nusikaltimus;
  • Kriminalistikos taktika, kriminalistikos metodika ir kriminalistinė strategija doktrinoje, teisėsaugos institucijų politika ir praktika;
  • Kriminalistikos didaktikai – 130 metų: nuo Hanso Grosso „Teismo tyrimo vadovo“ iki šių laikų vadovėlių;
  • Nusikaltimų grėsmės ir žmonių saugumas, skaitmenizacija ir dirbtinis intelektas kriminalistikoje ir teismo ekspertizėje.

Kviečiame ekspertų, kriminalistų bei mokslininkų bendruomenę siūlyti savo pranešimus pasirinktomis temomis, kurie bus publikuoti kongreso leidinyje „Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika. XIX“. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės [email protected].

Išsami informacija apie Kongresą – kvietime.