2024-03-14

Lietuvos teismo ekspertizės centro teismo ekspertai maloniai kviečia jus į 2024 metų pavasario mokymų sesiją.

 

 Atsižvelgdami į pastarųjų metų didelį jūsų susidomėjimą mūsų paskaitomis, taip pat remdamiesi sukaupta ankstesnių metų gerąja praktika bei jūsų išsakytais pageidavimais mūsų apklausose, skelbiame pavasario paskaitų sesiją teisėjams, prokurorams, jų padėjėjams, teisėsaugos įstaigų pareigūnams bei darbuotojams ir kviečiame pasinaudoti galimybe pagilinti žinias apie įvairių rūšių ekspertinių tyrimų galimybes, technines ir metodologines naujoves, probleminius aspektus.

 Šios sesijos mokymų temos ir grafikas:

  • balandžio 9 d. 14 val. Apskaitos ir finansų ekspertinių tyrimų aktualijos. Lingvistinių ekspertinių tyrimų uždaviniai, skyrimas ir medžiagos jiems paruošimas.
  • balandžio 11 d. 14 val. Metalografinės ekspertizės galimybės gaisrų ir sprogimų priežasčių, metalinių detalių lūžio ar trūkio tyrimuose. Naujų psichoaktyviųjų medžiagų paplitimas, maskavimo ypatumai, nelegalių laboratorijų atpažinimas ir tyrimo galimybės. 
  • balandžio 18 d. 14 val. Naujų technologijų taikymas tiriant eismo įvykius. Automobilių informacinių sistemų duomenys, susiję su eismo įvykiais, jų nuskaitymo galimybės ir reikšmė eismo įvykių tyrimuose.
  • balandžio 23 d. 14 val. Naujos informacinių technologijų ekspertinių tyrimų galimybės, metodai, tendencijos ir iššūkiai. Mobiliųjų telefonų  tyrimai. Slaptažodžių nustatymo galimybės ir reikšmingų duomenų išgavimas.

 Mokymai vyks Zoom platformoje. Jei susidomėjote ar kils klausimų rašykite mums el. paštu [email protected] dėl išsamesnės informacijos bei mokymų nuorodų kurias atsiųsime iki kovo 29 dienos.