Lietuvos teismo ekspertizės centras skelbia rudens nuotolinių mokymų sesiją!

Data

2022 09 30

Įvertinimas
0
Ltec vizualai (21).jpg

Atsižvelgdami į pastarųjų metų didelį klausytojų susidomėjimą mūsų paskaitomis, taip pat remdamiesi sukaupta ankstesnių metų gerąja praktika bei partnerių išsakytais pageidavimais mūsų apklausose, šiemet skelbiame jau antrą nuotolinių paskaitų sesiją ir kviečiame teismų, prokuratūros bei ikiteisminio tyrimo įstaigų atstovus pasinaudoti galimybe pagilinti žinias apie įvairių rūšių ekspertinių tyrimų galimybes, technines ir metodologines naujoves, probleminius aspektus.

Numatytos nuotolinių mokymų temos bei jų datos:

11.10 10 val. Degių skysčių ir jų pėdsakų nustatymas bylose dėl padegimų. Naujosios psichoaktyviosios (narkotinės ir psichotropinės) medžiagos (NPS), jų ekspertinio tyrimo galimybės ir problemos.

11.15 10 val. Naujos technologijos tiriant eismo įvykius: automobilio informacinių sistemų duomenų nuskaitymas. Eismo įvykių ekspertiniai tyrimai: galimybės, kompetencija, problemos.

11.17 10 val. Lingvistinis ekspertinis tyrimas: galimybės, ribos, reikalavimai pateikiamai medžiagai. Rašysenos ekspertinių tyrimų skyrimas ir medžiagos jiems ruošimas.

11.22 10 val. Fonoskopiniai ekspertiniai tyrimai: medžiagos paruošimas ir pateikimas identifikaciniams tyrimams

11.24 10 val. Naujos mobiliųjų telefonų ekspertinio tyrimo galimybės. Asmens nustatymas pagal atvaizdus –tiriamosios medžiagos ir lyginamųjų pavyzdžių paruošimas ir teikimas tyrimui.

Jei susidomėjote ar kilo klausimų, rašykite mums el. paštu [email protected] dėl išsamesnės informacijos.